Úvod
Terminators Cup
Pravidlá turnaja
TERMINATORS CUP

Ceny pre víťazov:
1. miesto - Pohár pre víťaza ročníka TC + SB na 12 mesiacov

2. miesto - SB na 6 mesiacov

3. miesto - SB na 3 mesiace

Pravidlá:
1. Terminators cup je rozdelený do 4 skupín po 8 tímov. Hrá sa systémom každý s každým po dva zápasy, teda každé mužstvo odohrá 14 zápasov. Do play-off postupujú prvé dve mužstvá zo všetkých skupín, kde sa následne vyraďovacími bojmi rozhodne o konečnom víťazovi Terminators cupu.

2. Všetky zápasy sa hrajú cez víkend a to v sobotu a v nedeľu okrem finále, ktoré sa bude hrať na dva víťazné zápasy a teda je pre finále vyčlenený posledný týždeň - Piatok / Sobota / Nedeľa

3. Zápasy v základných skupinách sa hrajú ako Priateľský zápas - Normálny a zápasy v play-off sa hrajú ako Priateľský zápas - Playoff.

4. V základnej časti mužstvo získava za výhru 2 body, za remízu 1 bod a za prehru 0 bodov. Toto pravidlo platí aj pre play-off, kde sa dočítate jeho opodstatnenie.

5. Výzvu na zápas odosiela hociktoré mužstvo, spravidla to, ktoré je vedené ako domáce. Každé mužstvo má možnosť si vybrať, či odošle výzvu na ,,doma,, alebo na ,,vonku,,. Ako pomôcku odporúčam pozerať na to, ktoré mužstvo má lepšie zárobky zo vstupného ,,doma,, aby nedochádzalo k zbytočným stratám na vstupnom. Každé mužstvo je povinné naplánovať si zápasy najneskôr do piatku prvého týždňa novej sezóny daného ročníka, na čo bude mať čas zhruba 2 týždne od rozlosovania. Každý, kto nemá naplánovaný zápas a jeho súper nereaguje na výzvy je povinný informovať o tom organizátora turnaja termiho. Ak sa daný zápas neodohrá a nikto nič neoznámi, bude sa losovať organizátorom turnaja o tom, kto prehrá daný zápas kontumačne. V prípade oznámenia takéhoto stavu z jednej strany, bude druhá strana riešená kontumačnou prehrou v prípade, že sa zápas neodohrá. Je možné dohrať nedohraný zápas v náhradnom termíne, ale musí dôjsť k dohode na obidvoch stranách a samozrejme musíte informovať včas organizátora turnaja, ktorý túto dohrávku schváli.

6. V play-off výzvu na zápas posiela spravidla domáce mužstvo. Výzvu je potrebné poslať čo najskôr, aby bol dostatok času na jeho schválenie. O neschválení výzvy je potrebné kontaktovať organizátora turnaja termiho. Ak sa play-off zápas neodohrá a nikto zo súperov nebude informovať organizátora turnaja minimálne 2 dni pred začiatkom zápasu o neschválení výzvy (čas je do 23:59 hod. danej stredy konkrétneho týždňa), rozhodne o postupujúcom žrebovanie, ktoré vykoná organizátor turnaja. Dohrávanie zápasov počas play-off nie je možné!!! Ak je však vinník iba jeden, čo znamená, že jeden zo súperov nahlási neprijatie výzvy a teda nenaplánovanie zápasu, bude druhý súper riešený kontumačnou prehrou.

7. O poradí po ZČ bude rozhodovať počet bodov. Pri rovnosti počtu bodov na konci ZČ u dvoch súperov budú následne rozhodovať vzájomné zápasy medzi týmito súpermi. Bude sa brať do úvahy súčet bodov z obidvoch vzájomných zápasov, kde výhra je za 2 body, remíza za 1 bod a prehra za 0 bodov. V ďalšom poradí sa bude brať do úvahy rozdiel skóre z obidvoch vzájomných zápasov. V prípade rovnosti bodov u troch a viacerých súperov bude rozhodovať mini-tabuľka týchto tímov za rovnakých podmienok popísaných vyššie. Ak nebude možné i tak určiť poradie po ZČ, bude rozhodovať o poradí rozdiel gólov a potom počet vsietených gólov počas celej ZČ. Avšak, v prípade, že sa nerozhodne ani za týchto podmienok, dôjde k rozlosovaniu organizátorom turnaja.

8. O postupe do ďalšieho kola play-off rozhodne to, ktoré mužstvo získa v dvojzápase najviac bodov, pričom výhra sa počíta za 2 body, remíza za 1 bod a prehra za 0 bodov. Pri rovnosti počtu bodov bude rozhodovať rozdiel skóre z obidvoch zápasov play-off. Ak sa i tak nerozhodne o postupujúcom bude rozhodovať počet bodov počas ZČ, ďalej rozdiel gólov v ZČ a následne počet vsietených gólov v ZČ. V prípade, že sa nerozhodne ani za týchto podmienok, dôjde k rozlosovaniu organizátorom turnaja.

9. Každý účastník turnaja je povinný nahlásiť zmenu mena manažéra alebo názvu mužstva organizátorovi turnaja. Túto zmenu môžete vykonať na stránke turnaja priamo aj vy, vo svojom užívateľskom rozhraní.

10. Stanovené pravidlá sa môžu v budúcnosti meniť, alebo dopĺňať. O zmenách pravidiel budete všetci informovaní v novinkách na web stránke turnaja.

 

   Prihlásenie:    Meno:    Heslo:    
2010 © Terminator