Úvod
Terminators Cup
Prihláška do turnaja

Registrácia
   
ID HA tímu:
   
    Ahoj.

   Keďże si zavítal na túto stránku, máš zrejme záujem zahrať si Terminators cup. Ak je to tak, stačí k tomu naozaj málo. Treba vyplniť nasledujúci formulár:

    Následne si treba skontrolovať údaje a potvrdiť prihlášku. Budeš pridaný medzi náhradníkov. Ak sa uvoľní miesto do novej sezóny, budem ťa kontaktovať HA poštou pozvánkou do turnaja a už bude len na tebe, či odpovieš kladne alebo záporne.

    Samozrejme ak máš záujem podiskutovať či už ohľadom turnaja alebo HA celkovo, poprípade si len tak pokecať, pokojne navštív našu tému na HA : Terminators Cup - xx. ročník a xxx. časť . Budeme radi, keď k nám zavítaš a nebudeš sa hanbiť čo to prispieť. Predsa, ide o to, aby sme sa zabavili a nie len tak monotónne odohrávali zápasy. Nie je tak?.:D.

    Ešte jedno upozornenie, čo sa týka prihlášky. Chcem, aby bolo jasné, že v tom ročníku, ktorom je podaná prihláška do turnaja, sa ho už zúčastniť nemôžeš, keďže zápasy sú rozohraté. Čiže sa jedná automaticky o prihlášku do ďalšieho ročníka, ak sa už samozrejme nekonalo rozlosovanie do nového ročníka :) (cca 2-3 týždne pred koncom sezóny).

    Na záver chcem už len popriať veľa šťastia, nie len na HA, ale aj v živote, nech sa ti darí.

termi
organizátor turnaja

   Prihlásenie:    Meno:    Heslo:    
2010 © Terminator